Spor Hocam

Merhaba. Size spor salonunda yaşadıklarımı anlatacağım. Kışın, yaza hazırlık için bir spor salonuna yazıldım. Benimle tufan isminde bir hoca ilgileniyordu. Tufan hoca 30-35 yaşlarında güzel bir vücuda sahipti. İlk başlarda sıradan bir ilişkimiz vardı. Daha sonraları özellikle squat yaparken fark ettimki tenime daha yumuşak dokunuyor ve elleriyle dokunduğu yeri birkaç saniye okşuyor. Aslında bu hoşuma gidiyor ama fark etmemiş gibi yapıyordum. Bir akşam yine squat çalışırken belimden ve göbeğimden tutup doğru hareketi gösterirken eli yavaşça kalçama indi ve çok yumuşak şekilde okşayıp bıraktı bu beni tahrik etmişti.

Daha sonraları bu hareketi her defasında yapmaya başladı ve bende her fırsatta götümü avuçlaması için ona doğru uzatıyordum. Birgün beklemediğim bir şekilde yeni bir malzemeyle çalışacağımızı ve malzemelerin olduğu odadan seçmemiz gerektiğini söyledi. Birlikte odaya girdik. Girdiğimiz an belimden tutup beni kendine çekti. İki elinide beni sarıp götümde buluşturdu ve avuçlamaya başladı. Beni zorla siksin istediğimden istemiyormuş gibi yaptım. Durun hocam ne yapıyorsunuz diyip kendimi geriye çekmeye çalıştım ama nafile. Beni kalçamdan tutup daha çok bastırdı kendine ve sikinin sertliğini hissettim. Ayağıyla bir bacağımı ötekinden ayırdı ve bu götü sikmeden bırakmam dedi. Hocam kendinize gelin bırakın beni dedim. Seninde hoşuna gidiyor yoksa çalışırken götünü sikime dayadığını fark etmedim mi sanıyorsun dedi. Ve elini taytımdan içeri sokup amımı okşamaya başladı. Ben kısık kısık inliyor yapma diyordum bu onu daha da hırslandırıyordu. Birden omzumdan bastırdı bana diz çöktürdü ve sikini ağzıma soktu zorla. Saçlarımdan tutup köküne kadar sokup çıkarıyordu sikini.

Bir yandan yeter diye inliyor bir yandan da daha çok sokuyordu ağzıma. Tam boşalacağı sırada ağzımdan çıkardı beni yerde yüzüstü yatırdı ve götümü açıp götüme boşaldı. Ben bitti tamam yeter dediysem de o tekrar götümü sikmeden bırakmayağını söyledi. Eliyle 31 çekerek sikini tekrar kaldırdı bi eliyle de yerden kalkmamam için beni yere bastırıyordu. Beni domaltıp arkama geçti bi eli sikinde bi elini de ağzıma bastırdı bağırmamam için ve götüme boşalttığı spermleriyle fırçaya başladı. İyice azmıştım hadi sik artık beni dayanamıyorum dedim. O götün tadını çıkaracağım bundan sonra benim orospumsun sadece benim dedi ve kafasını soktu. Canım okadar acıdıki elini ısırmaya başladım ben ısırdıkça bu daha çok soktu. Tamamı girince bi süre bekledi götüm alışınca hızlı hızlı sikmeye başladı beni. İnlemeleri hala kulağımda. Götüme boşaldı. İçimden çıktı ve benden 2 alacağın var diyip odadan çıktı


Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir