Sevda ile ilk günümüz

Selam size yazacağım bu hikaye tamamen gerçektir. Adim hakan bir şirkette pazarlama departmanında calisiyorum. Antalya da bulunan bayinin davetine gidecektim. Yanimda sevda gelecek patronun emri sevda nişanlı balık etli müthiş kalçaları o vücudu her zaman beni etkilerdi. Çarşamba saat 13 te harekat saatimiz di gece orda kalacaz planda gözüken. Yola çıktık hava sıcak sevda askılı bir elbise diz boyunda giyinmiş on koltukta yanimda oturuyor. Koltuğu geriye yatırdı yolda giderkerken hafiften uyumaya badladi. Ete yi iyice yukarı çekilmişti o müthiş manzaraya sessiz kalamazdım bir dinlenme tesisinde durduk ihtiyaçlarımızı giderdik. Sonra nisanlinla aran nasıl dedim mutsuz oldugunu anlattı. Bende senin gibi bir nişanlım olsa hic mutsuz etmem. Neden mutsuz etmezsin dedi konu ilerledi. En son çok sexi ve güzelsin dedim. Gülümsedi sustu. Tekrar uyukladı bu bu sefer eteyini bilerek yukari çekmişti kirmizi iç çamaşırı ortadaydı.

Elimi attım oksamaya başladım tepki yok arabayı ormana cektim arabadan indin onun olduğu kapıya doğru gittim kapısını açtım 22 cm kalın yaragimi çıkarttım sevdanin ağzına doğru dudaklarına sürmeye başladım gözünü açtı şaşkına dondu koca yaragi görünce gülümsemeye başladı ağzını açtı sakso çekmeye çalışıyor zor aliyor ağzına araban indi. Arabanın arka bölümüne geçtik büyük ve geniş rahat başladım sevdayı soymaya müthiş bir fizik kocaman memeleri kocaman kalçaları tam bir afet 1.75 boylarinda sevda yatırdım bunu amini yalamaya başladım . Gözleri fal tasi gibi oldu sok diye inlemeye başladı kocaman yaragimi onun amina sürtmeye başladım deliler gibi kendinden gecti. Amina birden soktum bir çığlık attı gözünden yas akti acıdan sonra git geller den sonra zevk almaya başladı ikimiz boşaldık ayni anda hic temizleden devam ettik aminda doller aşağı akiyordu 2 boşalmayı göğüslerine ve yüzüne yaptim temizlendik yola devam ettik nişanlısından bu yüzden mutsuzmus ilişkide zevk alamıyormuş yaragi küçük dedi. Yol boyu yaragimi yaladi. Bayiye gittik akşam yemeyi falan derken saat geç oldu. Otele geçtik sevda ve ben odalar ayrı ben üstte o da alt katta benim odaya çağırdım beraber yatalim dedim tamam dedi.

Geldi ikimiz beraber dusa girdik. Sonra yatağa geçtik rahat bir ortam rahat bir oda. 69 pozisyonu aldık dediler gibi inliyor sesler çıkarıyor tam o esnada nişanlısı aradi açtı telefonu bende amini yalama devam ettim nişanlısına uyuyacam dedi kapatti. O güzel kalçalar kocaman götünu sikecem dedim canım acıyacak yapma dedi ben dinlemedim biraz jel aldım got deliyi ile oynamaya başladım parmagimla genişlettim sonra sokmaya başladım yaragimi ağzına bir bez koydum bastırdım gotune gözünden yas akiyor dinleyen kim git gel yalamaya başladım içine bosaldim. Rahatladim ben o bayılacak duruma gelmişti basladik sohbete. Oda hep kocaman damarli yarak hayel edermiş ilk defa bu kadar büyük bir yatak yedim dedi. Artik fırsat buldukça ilişkiye giriyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir