hakan ve altan

En son üniversite öğrencisi olan Altan ile geçirdiğim günü anlatmıştım. 3- 4 gün işlerime ve kendime ayırmıştım. Eniştem hakan da il dışına çıkmıştı. Perşembe sabahıydı hakan mesaj attı kaçabilirsen eve git diye bende ortamı yokladım. Banu’ya ben dışarı çıkıyorum dedim. Eve gittim. Yaklaşık 10 gündür hakan ile görüşmemiştik. Yolda mesaj attım eve gidip hazırlanıyorum. İstediğin zaman gelebilirsin 20 dakika da evdeydim. Hemen duşumu aldım. Hakanın sevdiği parfümü sıktım. Sanki 1 aydır hakanı görmemiş gibi heyecanlıydım. Siyah geceliğimi giydim. Makyajımı yaptım. Yatağıma uzandım beklemeye başladım. 10 dakika kadar geçmişti ki kapı açıldı. Hakan dilek diye seslendi bende yatak odasındayım diye cevap verdim. Hakan önce wc ye gitti sonra banyoya gidip elini yüzünü yıkayıp yatak odasına geldi. Yatakta beni görünce kapıya yaslanıp beni seyretmeye başladı. Bende daha ne kadar seyredeceksin hadi gel dedim. Bu davetime asla yok demezdi. Ve yine demedi. Gömleğini pantolonunu atletini çıkardı yatağa uzandı. Yatakta ikimizde yan dönerek birbirimize bakıyorduk.

Belli ki oda epey özlemişti. Hakan dudaklarıma dokunuyor, saçlarımı koklayıp okşuyordu. Sonra bana sarıldı ve boynumu öpüp koklamaya başlamıştı. Bende yanaklarından öpüyordum. Sıcaklığını hissedip kokluyordum. Daha hiçbir şey yapmadan amımın şiştiğini hissedebiliyordum. Amım su içinde kalmıştı. Hakan la öpüşmeye başladık ama birbirimize sımsıkı sarılmış hakanın bir bacağı benim bacağımın arasındaydı. Amıma baskı yapıyordu. Sikide göbeğime baskı yapıyordu. Hakanın bir eli kalçamda geziniyor ipkinimin içine girmiş amımı okşuyordu. Bende sikini elime alıp sıkıca tutuyordum. Hakan memelerime yapışmıştı. Uçlarını dudaklarıyla eziyor, ısırıyordu. Bende sağ bacağımı yukarı kaldırıp elimde sıkıca tuttuğum sikini amıma sürtmeye başladım. Tam hizaya getirip başını içime aldım. Hakan da belimden tutup tamamını gömmüştü içime sanki hakan taşaklarını bile sokmaya çalışıyordu. Hakanın siki sanki ateşte tutulmuş demir parçası gibi hem yanıyordu hem de içimi kazıyordu. Siki amımın içinde, memelerimi emiyor, elliyor, güzelcene sikiyordu. Ben boynuna sarıldım ve boşalmaya başladım. Hakan beni sırtüstü yatırdı, bacaklarımı araladı. Sikini eline alıp amıma sokmaya başladı. Hızlıca pompalamaya başladıktan sonra içime boşalttı tüm döllerini. İkimizde yatakta sırtüstü uzandık. Bana döndü baldız özlemişim seni dedi. Bende özlemişim enişteciğim dedim. Bu arada sikini elime alıp okşamaya başladım. Hakan da kolunu başımın altına koydu. Omuzumdan aşağıya doğru indirip mememi ellemeye başladı.

Ara sıra parmağını dudaklarıma sürüyor ağzıma sokup emdiriyordu. Ben yatakta doğruldum ve hakanın karnına başımı koydum. Siki ile başım arasında 5-6 cm vardı. Yarağın dibinden başına kadar hafif hafif elimi gezdiriyordum. Hakan yarağının üzerinde gezinen elimden tutup beraber okşamaya başladık. Sonra elimden elini çekerek başımı sikine doğru iteledi. Artık siki dudağıma 1 cm. mesafedeydi. Dilimi çıkararak başı etrafında gezdirmeye sikinin yarığına dilimi sürmeye başladım. Hakanın karnı inip kalkıyordu daha fazlasını istiyordu. Ve bende yok demedim. Yarağını tutarak ağzıma aldım ve külahın üzerindeki dondurmayı emer gibi emmeye başladım. Yarağı yine kazık gibi olmuştu. Damarlarındaki kan dolaşımını dudaklarımla hissediyordum. Sanki emdikçe daha büyüyordu. Hakan ayaklarımdan tutup beni üstüne yerleştirdi. Amım hakanın dilinin ucundaydı ve vakit kaybetmeden yalamaya başlamıştı. İki parmağıyla amımı açıp dilini en derine kadar sokmaya çalışıyordu. Amından arka deliğime kaydırdı dilini. Dilini arkama sokuyordu.

Amımı parmaklıyordu. Bende sikini tutmuşum ağzımla öyle duruyordum. Hakan beni üzerinden itip yatağa düşürdü. Ayağa kalktı ayaklarımdan tutup yatağın ucuna kadar çekti. Beni ters çevirip domalttı. Sikini eline alıp amıma gömdü. 3-5 pompalamadan sonra çıkarıp arkama sokmaya çalışıyordu. Ben alttan elimi uzatıp sikini yakaladım. Ve arkama bastırmaya başladım. Hakanda belimden tutup iteleyince yarısı girmişti. Sikinin dışarıda kalan kısmına tükürüp kayganlaştırmaya çalışıyordu. Bu arada sikinide hafif hafif çıkarıp sokuyordu. Canım biraz acıyordu ama hoşuma da gidiyordu. Hakan bir daha yüklenince hepsini gömmüştü arkama hakan girip çıktıkça canım acımaya başlamıştı. Hakan durumu anlamış olacak ki sikini çıkardı . kremledi tekrar soktu. Artık kollarımda güç kalmamıştı. Başımı yatağa koydum kollarımı da kenara doğru açtım. Hakanın boşalmasını bekliyordum. Belimden tutup kendine doğru sıkıca bastırınca boşalmaya başladı. Boşalması bitince yatağa çıkıp sikini ağzıma verdi. Emecek halim yoktu sikini elime alıp yüzüme sürdüm. Dudaklarıma dokundurdum. Birazda ağzıma alıp emip bıraktım. Biraz yatakta dinlenip üstümüzü giyindik. Hakan dışarı gitti. Bende duşa girdim. Duşta öğrenci Altan aklıma geldi. Bir yandan da arasam mı aramasam mı diye geçiriyordum aklımdan saat 17 olmuştu. Duştan çıktım bornoz ile oturma odasına gittim. Telefonu aldım ve ne yapıyorsun diye mesaj attım. Yurtta olduğunu söyledi. Beni özledin mi diye sordum. Bana tatbikî özledim aklımdan hiç çıkmıyorsun ki diye cevap yazdı. O zaman gel bari dedim. Bana ciddi misin diye cevap verdi. Evet deyince 15 dakikada oradayım dedi. 20 dakika geçmişti mesaj attı yukarı çıkıyorum diye. Bende gidip kapıyı açtım. Altan içeri girince hemen kapıyı kapattım ve bana bakınca bir of çekti ne oldu dedim.

Seni çok özlemişim dedi. Evet, gerçekten de özlemişti siki pantolonu delecek gibiydi. Altan’ı duvara yasladım. Eğildim fermuarı açtım kemeri açtım pantolonu ayak bileğine kadar sıyırdım. Sikini elime alıp yalamaya başladım. Altan evet işte bu vallahi bu diye söyleniyordu. Bornozum açılmış her yerim ortada idi. Altan kollarımdan tutup ayağa kaldırmak istedi ben kalkmadım. Sikini dibinden tutup emiyordum dişliyordum. Altan kasılmaya başlamıştı ben ağzımdan çıkarmadan somuruyordum resmen ve Altan boşalmaya başladı bütün dölleri ağzıma boşalttım. Yarısı dudaklarımın kenarından akıyordu Altan ise akanları ağzıma doğru iteliyordu. Ben ayağa kalkıp bornozu düzelttim. Hoş geldin istersen içeri gir dedim. Altan aptallaşmış bir halde tamam dedi. O da pantolonu düzeltti. Peşimden odaya geldi. Beraber koltuğa oturduk. Havadan sudan sohbet ediyorduk. Altan bornozumun içine elini sokup bacaklarımı okşuyordu. Bende elimi onun bacaklarına koyarak cevap veriyordum. Altan birden ayağa kalktı tamamen soyundu. Yanıma iyice yaklaştı. Sikini yüzüme sürmeyen başladı, dudaklarıma çeneme her yerime sürüyordu. Ben sikini elinden alıp okşamaya başladı. Ağzıma götürdüm ve başını emmeye başladım. Altan başımı 2 elinin arasına almış ağzımı sikiyordu. Ağzıma tamamını sokmaya çalışıyordu. Sikini ağzımdan çıkardım. Ayağa kalktım ve altan ı koltuğa oturttum bende kucağına çıktım sikini elime alıp yavaş yavaş amıma yerleştirdim. Tamamı girmişti, altan memelerimi deli gibi emiyordu bende koltuğun sırt kısmını tutmuş oturup kalkarak kendimi siktiriyordum. Bu durum çok hoşuma gitmişti. Altanın siki amımda memelerim ağzında elleri kalçamda harika bir durumdu. Altan buna fazla dayanamadı beni belimden tutup yere yatırdı. Sikini tekrar içime gömdü ve pompalamaya başladı her girişinde taşakları değdikçe daha da tahrik oluyordum. Altan gittikçe hızlanmaya başladı ve kasıla kasıla içime boşaldı.

Üstüme yığıldı kaldı. Siki hala içimde yanaklarımı öpüyor yüzüme dokunuyor ama çıkarmaya hiç niyeti yok gibiydi. Siki içimde küçülünce kendiliğinden çıktı dölleri amımdan süzülüp dışarı akıyordu. Altan sikini tekrar ağzıma doğru getirince bugünlük yeter fazlasıyla yuttum dedim. nasıl yani diyince senden önce hakan da geldi dedim. bu bugün kaçıncı posta oldu diye sordu. Şu ana kadar 4 dedim. altan a döndüm eğer kalkarsa 5. Yi de yaparız dedim. altan sen kaldırılsın dedi bende deneriz artık dedim. bu arada saat 18:30 olmuştu. Dışarıdan yemek mi isteyelim dedim. gidip dışarda mı yiyelim dedim. çıkıp dışarıda yiyelim dedi. giyindik ve dışarı çıktık. Kızılayda bir lokantaya gittik. Karnımızı doyurduk birde üzerine tatlıcıya gittik. Sonra yürüyerek eve tekrar geldik. Altan a banyoya gir dedim. olur dedi bende soyundum ve yanına gittim. Bana baktı geleceğini tahmin etmiştim dedi. duşun altına geçtik altan sabunu eline aldı ve bana sürmeye başladı. duşun suyunu kapattı ve her yerim sabunlanmıştı. Sabunu bana verdi bende altanı sabunladım. Altan kollarımdan tutup kendine yapıştırdı beni ve öpüşmeye başladık elini amıma attı ve parmaklamaya başladı bende sikini elime aldım okşamaya başladım. Altan amımdan elini çekip arkama sürmeye başladı arkama parmağını sokup çıkarıyordu. Sol diz kapağımın arkasından tutarak sol ayağımı havaya kaldırdı. sikini eline alıp amıma sürtmeye başladı başını amıma soktu beni biraz daha kendine çekince dibine kadar girmişti yavaş yavaş içime sokup çıkarıyordu. Yavaş yavaş içime giriyor sanki amımın duvarlarını yarıyordu. O baskıdan öyle zevk alıyordum amımın etrafında sabun filan kalmamıştı.

Sanki amımda şelale vardı ve coştukça coşuyordu. Altan ise ritmini bozmadan yavaş yavaş sokup çıkarıyordu. Aynı ritm ile sokup çıkarıyor dudaklarımı emiyor, dilini ağzıma sokup emdiriyordu. Altan sikini çıkarıp beni dönderdi ve arkama geçti. Biraz sikini arkadan bacak arama soktu sürtüyordu, memelerimi sıkıyordu. Beni öne doğru eğdi ve sikini sıkıca tutup arkama sokmaya başladı başını sokmuştu öylece duruyordu ne çıkarıyordu nede tamamını sokmaya çalışıyordu. Altan kollarımdan tutup kendine doğru çekince içimde bir hareketlenme oldu ve tamamını geçirmişti. Altan tamamı girince öylece beklemeye başladı. bana kendini serbest bırak sanki mengenede gibi sıkılıyor dedi. bende anın zevkini çıkarıyordum. Altan kımıldayamıyordu. Bende içimdekinin kıymetini anlamaya çalışıyordum. Kendimi biraz serbest bırakınca altan kendini çekti ve çıkardı. Ben yan dönüp neden çıkardın dedim. Bana bir şey demeden öne eğdi ve acımadan dibine kadar soktu. Ben bir ahh çekmişim, altan ise oralı bile değil kazık gibi sert olan sikini durmadan sokup çıkarıyordu.

Daha önce arkadan hiç böyle sikilmemiştim. Altan boşalmaya başladı arkamı doldurmuştu. Sikini çıkarınca banyoda çömeldim. Arkamdan biraz kan gelmişti. Altan a döndüm bak ne yaptın dedim. beni susturdu suyu açtı ve üzerimizde kalan sabunlardan temizlendik. Banyodan çıkıp yatak odasına gittim. Arkam çok ağrıyordu. Altan’da geldi yanıma bornozu çıkardı o da havluyu çıkardı yatağa beraber uzandık bana sarıldı. Kusura bakma kendimi kaybettim. Tamam, ama bir daha böyle yapma dedim söz dedi. 1 saate kadar yatakta sarılıp uzandık. Saat 11 e geliyordu. Artık git dedim. üstünü giyip dışarı çıktı. Aynı gün iki defa arkadan yiyince ertesi gün oturmakta zorlanıyordum. Banu ise benimle dalga geçiyordu. Kendisini çağırmadığım için bana trip atıyordu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir