Bekaretimin ilk fatihi

14 yaşında kaybettim bekaretimi. Nasıl mı? Anlatayım biraz. Ben genç irisi olarak büyüdüm. 14 yaşımda 18 yaşımda sanırdı beni herkes. Görücü bile gelirdi eve beni 18,19 yaşında sanıp. Annem kovalardı gelenleri siz delirdiniz mi benim kızım daha ufacık diye. Ama gelin görünki bunu etraf böyle algılamazdı. Başına buyruk deli dolu bir kızdım. Laf anlamazdım hiç. Annem hep uyarırdı derli toplu giyin, tavırlarına oturmana, kalkmana konuşmalarına dikkat et diye. Umursamazdım hiç. Ailemin mutaassıplıgına inat Seviyordum rahat olmayı, rahat davranmayı, rahat konuşmayı. O sene regl olmuştum ilk ve regl olduktan sonra vücudumda kımıltılar karşı tarafa meyiller başladı bende. Erkek vücudunu merak ediyordum hep. Kendimi odaya kilitleyip çırılçıplak vücudumu izlediğim ve cinsel organlarımla oynadığım çoktur. Ne zaman Bal kutumla oynasam sulanırdı neden olduğunu da bilmezdim.

O zamanlar internet mi var açıp baksam ne anlama gelir öğrensem. O zamanlardan yadigâr vücudumu etrafa teşhir etmek. Bayılıyordum erkeklerin beni süzmelerine. Cinsel ilişki nedir bilmiyordum ama henüz ve o yaşa kadar küçük erkek pipisinden başka birşey görmemiştim. Neyse bir yaz tatilinde annemlerle izmire gittik. Teyzemin kızı evlenecekti tatil döneminin içinde. O yüzdende 2 hafta kalacaksak misal. Düğün yüzünden bir ay kalacaktık. Annem teyzenlere yardım ederim diyordu. Neyse gittik izmire. Teyzemin gözleri yerinden fırladı beni görünce. Bu ne abla bu kız evlenmelik olmuş nasıl güzelleşmiş nasıl serpilmiş maşallah deyip sarıldı bana.Annem de sus sus allah aşkına zaten başım görücülerle dertte dedi gülerek. Bir. İki gün sonra evlilik hazırlıkları başladı. Diğer iki teyzem ve çocukları da gelince ayak altında dolaşıyorlar diye küçük teyzemin kocasına şu çocukları denize götür kafamızı dinleyelim dediler. Bende dahil bütün çocuklar sevinçle gürledi. Toplanıp denize gittik çocuklar ve eniştemle birlikte. Plaja vardığımızda soyunma kabinlerinin önüne geldik. Eniştem hepimizi tembihledi sessiz sedasız mayolarınızı giyip yanıma gelin dedi. En son ben Kabine girip bikinimi giydim ve dışarı çıktım. İnanırmısınız eniştem dona kalmıştı gördüğü manzara karşısında. 14 yaşındayım ama bende memeler kavun gibi o kadar iri. Kalça deseniz karpuz. Ne kadar değişik olmuşsun diyebildi sadece ve güneşlenme yerine götürdü bizi. O günden sonra her hareketimi izler oldu. Bana güneş yağı sürerdi.

Ayak parmaklarımdan ense köküme kadar yağlardı. Ellerini bikinimin altına sokmaya çalıştığında oralar güneş görmüyor enişte lüzum yok derdim hevesini kursağında bırakırdım. Bizi çoluk çocuk daha tenha bölgelere götürmeye başlamıştı, gözleri hep bendeydi, havlusunu benim ayak ucuma serip, Bana güneşlenme pozisyonları gösteriyordu. Sırt üstü yatırıp bacaklarını kayır ve dizlerini kaldır ve dışa doğru bük diyordu. Daha iyi güneş alırmışım güya saflık işte, aynen dediğini yapardım. Hemen ayak ucuma yüz üstü yatar apış aramı seyredermiş meğer. Beni akşama kadar şekilden şekile sokardı. Yüzmeye beraber giderdik. Su da şakalaşma bahanesiyle oramı buramı eller, sarılıp sarılıp penisini vücuduma değdirirdi. Birgün eniştemle yine yüzerken ortadan kayboldu. Bakındım göremeyince sahile çıktı sandım yüzmeye devam ettim. 10-15 dakika falan sonra yanıma geldi, şu ileride kayalıklar var ve de içinde koy gibi birşey var çok güzel görmek ister misin dedi. Sevinç ve merakla olur dedim ve o yöne yüzmeye başladık. Biraz sonra vardığımız da hakikaten muazzam bir yerdi. Dışarıdan görünmüyordu koyun içi, daha çok mağaracık gibi birşeydi. Kıyıya çıktık az dinlenelim dedi eniştem ve sırt üstü yattı. Bende yanına yattım birazdan gidelim mi enişte çocuklar bizi merak eder dedim olur dinleneyim de gideriz dedi. Sonra eniştem bana erkek arkadaşın varmı dedi. Utanarak yok dedim. Nasıl olmaz çok güzel ve alımlı bir kızsın hâlbuki dedi. Ben çok küçüğüm unuttun sanırım enişte dedim. O an dananın kuyruğunu kopardı eniştem ve bana memelerin götün öyle demiyor ama deyiverdi. aaa ne ayıp öyle denmez dedim utanmıştım.

Yattığı yerden doğruldu üzerime eğilip sana birşeyler öğretmemi ister misin dedi. Ne gibi şeyler dedim. Mesela Erkekle kadın nasıl sevişir gibi şeyler dedi. Sevişmeyi duymuştum ama bir o kadar ayıp oldugunuda duymuştum. Daha da utandım enişteeee ne biçim konuşuyorsun dedim. Eniştem ellerini vücudumda gezindirmeye başladı o an. Elimi tutup mayosunun önüne yapıştırdı, taş gibi uzun birşeye yapıştım ama ne olduğunu anlayamadım, merakta etmedim değil yani. Nedir bu dedim. Bu biraz sonra senin yiyeceğin birşey dedi. Nasıl dedim. Kalktı mayosunu çıkardı kazık gibi dimdik birşey çıktı ortaya. Hayretle ona bakıyordum. Şimdi bu senin içine girecek, biraz canın yanabilir ama sonra bunu hep yemek isteyeceksin dedi. Omuz silktim peki der gibi. Eniştem bikinimi komple çıkardı, utançtan yerin dibine girecem sandım. Utanma deyip ellerimi kapattığım yerleri açtı , kendini bana bırak ama çok sessiz ol dedi. Memelerimi avuçlayıp sıkmaya yalamaya ısırmaya başladı. Enişteeee durrr acıyor diyorum ama kime diyorum adam transa geçmiş durumda duymuyor beni. İtelemeye çalışıyorum dağ gibi vücut kımıldamıyor bile. Öyle bir zevk alıyor ki memelerimi sömürürken. Bırak beni diye mızıldanmaya başlamıştım. Sus dedi bana bacaklarımı kayırıp, ağzımı da kapatıp s..kini vajinama sürtmeye başladı, allahım dayanılmaz bir güzellik ve ilk benim olacaksın. Bu a..ın, bu g…tün, bu enfes vücudun ilk fatihi ben olacağım diye inliyordu. Sürtmeyi bırakıp s..kinin başını a…ıma sokmaya başladı ağzımı daha sıkı kapatıyordu bu sefer. Ben a..ıma girmeye çalışan şeyin ne olduğunu kavramaya çalışırken, eniştem s…kini aniden köklemesin mi, bağıracam acımdan ağzım kapalı.

Çırpınıyorum bıraksın beni diye ama nafile beni s…kmeye başlamıştı bir kere bırakır mı? Tabi ben bayılmışım acımdan,. ayılıncaya kadar geçen zamanı hatırlamıyorum. Belki 5 dakika. Belki 15 dakika bilemiyorum. Sadece şunu biliyorum eniştem ben baygınken bile beni s..kmeye devam etmiş. Resmen oyuncak olmuşum elinde, dilediği gibi kullanmış beni. Uyandığımda bütün vücudum ısırık izi doluydu ve morarmıştı.işini bitirince kalk gidelim dedi. Kimseye birşey demedim o gün. Ertesi gün yine eniştemin s..kine hizmet etti a..cığım. ondan sonra ki hergün pestilimi çıkarana kadar becerdi. Ve bende alışmıştım artık. Gündüz yetmiyordu bana artık, gece teyzemin yanından alıp alıp balkonda, banyoda sessizce kendimi düzdürdüm enişteme. Düğün bitip ankaraya dönme vaktine kadar böyle sürdü. Ben ağlamaya başladım teyzemlerden ayrılmak istemiyorum anne ne olur okul açılana kadar kalayım yalvardım. Teyzemin de baskısıyla annem beni bıraktı izmirde. Veeee ben eylül başına kadar her allahın günü eniştemle s..kiştim. döndüğümde ise artık bambaşka biriydim. Tam bir S..K müptezeli olmuştum. 🙂


Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir